Domy Z Drewna Skibiński

O Nas

PONAD 20 LAT

TRADYCJI

Całoroczne domy drewniane

 

Domy z drewna Skibiński to rodzinna firma o długiej i chlubnej 20-letniej tradycji. Przywiązujemy ogromną wagę do wysokiej jakości i pełnego zadowolenia naszych klientów. Pracujemy z najwyższym poszanowaniem środowiska naturalnego tworząc wspaniałe drewniane konstrukcje zgodnie z oczekiwaniami inwestorów.

Co nas wyróżnia

Zdecydowanie największym atutem firmy jest wysoka jakość, na którą nieustannie stawiamy. Drewno pozyskujemy z Polskich Lasów Państwowych, które są odpowiedzialnie zarządzane. Każdy element poddawany obróbce odpowiednio selekcjonujemy nadając mu właściwą klasę wytrzymałościową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie budownictwa drewnianego zyskaliśmy możliwość wypracowania niezawodnych rozwiązań technologicznych, które pozwoliły na doprecyzowanie elementów konstrukcyjnych. Wynikiem tego są w pełni stabilne, szczelne, bezpieczne, zdrowe oraz estetyczne domy z bali.

Tanie całoroczne domy z drewna. Naturalne i komfortowe domy z bala.
Od niemal ćwierć wieku zajmujemy się produkcją tartaczną powiązaną z budownictwem drewnianym. Specjalizujemy się w tworzeniu:

Domów z bali,

Karczm z bali,

Domów drewnianych,

Pensjonatów z bali,

Konstrukcji drewnianych,

Więźby dachu,

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Przysłowie to stanowi naszą myśl przewodnią w budowaniu domów z drewna, ponieważ nasza firma stawia na pełne zadowolenie i satysfakcję klienta.

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie przygotowujemy wszystkie założenia projektowe dla pełnego zadowolenia z oferowanych usług. Decydując się na zamówienie budynku właśnie u nas zyskujesz:

Możliwość zakupu wysokiej jakości wyrobu w korzystnej cenie,

Sprawny i solidny montaż.

Pewność w kwestii pochodzenia zamówionego drewna,

Brak bałaganu na własnej posesji, który często wynika z przygotowywania poszczególnych elementów konstrukcji już na miejscu,

Rozpocznij Chat
1
Close chat
Witaj! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! :)

Zaczynamy!