O Domach Skibiński

BUDUJEMY OD 20 LAT!

DOMY Z BALI

Domy to nasze życie

 

Domy z drewna Skibiński to rodzinna firma  o długiej i chlubnej ponad 20-letniej tradycji. Naszą siedzibą jest woj. kujawsko-pomorskie, ale realizacje wykonujemy na terenie calej Polski. Przywiązujemy ogromną wagę do wysokiej jakości i na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów. Stąd też liczne rekomendacje, które otrzymujemy po naszych realizacjach. Nasze domy z bali stawiamy z najwyższym poszanowaniem środowiska naturalnego, tworząc wspaniałe drewniane konstrukcje zgodnie z oczekiwaniami inwestorów.

Drewniane bale to podstawa

 

Największym atutem firmy jest zdecydowanie pełna rzetelność w realizacjach. Zawsze dajemy z siebie wszystko i podchodzimy do relacji z klientami tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Wielu z klientów docenia, że jesteśmy polską firmą. Drewno pozyskujemy z Polskich Lasów Państwowych, które są odpowiedzialnie zarządzane. Każdy element poddawany obróbce odpowiednio selekcjonujemy, nadając mu właściwą klasę wytrzymałościową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie budownictwa drewnianego zyskaliśmy możliwość wypracowania niezawodnych rozwiązań technologicznych, które pozwoliły na doprecyzowanie elementów konstrukcyjnych. Wynikiem tego są w pełni stabilne, szczelne, bezpieczne, zdrowe oraz estetyczne domy z bali.

Tanie całoroczne domy z drewna. Naturalne i komfortowe domy z bala.
Od niemal ćwierć wieku zajmujemy się produkcją tartaczną powiązaną z budownictwem drewnianym. Specjalizujemy się w tworzeniu:

Domów z bali

Drewnianych karczm

Domów drewnianych

Pensjonatów z bali

Konstrukcji drewnianych

Więźby dachu

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Przysłowie to stanowi naszą myśl przewodnią w budowaniu domów z drewna, ponieważ nasza firma stawia na pełne zadowolenie i satysfakcję klienta.

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie przygotowujemy wszystkie założenia projektowe dla pełnego zadowolenia z oferowanych usług. Decydując się na zamówienie budynku właśnie u nas zyskujesz:

Rzetelność i transparentność m.in. w kwestii pochodzenia surowców do budowy domu z bali

Sprawny i solidny montaż przeprowadzony przez doświadczoną ekipę

Wiele elementów konstrukcji przygotowujemy u siebie, co wiąże się z lepszym utrzymaniem czystości na posesji