ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA KATALOGU PROJEKTÓW DOMÓW DREWNIANYCH

Może właśnie tam znajduje się Twój wymarzony Dom :)

Projekty domów z bali

Firma Skibiński posiada ogromne doświadczenie na rynku budownictwa drewnianego. Zajmujemy się tą dziedziną nieprzerwanie od ponad 20 lat, dzięki czemu uzyskaliśmy możliwość stworzenia dla każdego z naszych klientów niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju domu, który pokocha od pierwszej chwili.

Zajmujemy się realizacją projektów zarówno indywidualnych, dostarczonych przez inwestorów jak również gotowych pochodzących z pracowni architektonicznej Dom-Projekt, z którą współpracujemy. Każdy klient może przynieść swój własny projekt, zakupiony w jakiejkolwiek innej firmie i liczyć na naszą profesjonalną pomoc i doradztwo w jego dopracowaniu oraz wybudowanie wedle jego założeń solidnego domu drewnianego, który posłuży długie lata.

Pośród naszych klientów największą popularnością cieszą się projekty domów parterowych
z mieszkalnym poddaszem. Zwykle możliwe jest wybranie opcji dobudowania garażu. Dach wykańczany jest dachówką ceramiczną bądź materiałem gontopodobnym.

Domy z bali idealnie wkomponowują się w środowisko naturalne. Najpiękniej prezentują się pośród zieleni, na dużych działach, oddalone od zgiełku miasta i ruchliwych ulic. Wyróżnia je ciepło i tradycja. Jednocześnie posiadają idealny stopień izolacji termicznej, dzięki której mieszkańcom nie będzie straszna nawet bardzo sroga zima.

Zapraszamy Państwa do realizacji swojego własnego projektu wymarzonego domu właśnie
z nami!          
                                                                          

 

GÓRA